Lubomír a Jitka Krčmářovi od r. 1991

Zlaté a stříbrné náušnice

všechny druhy Line + Rectangle 30 CopyGroup
Line + Rectangle 30 Copy
Line + Rectangle 30 Copy

Zlaté a stříbrné náušnice

Dámské zlaté a stříbrné náušnice tvoříme nejraději. Z našeho sortimentu stříbrných náušnic přímo vyrábíme veškeré zlaté a stříbrné náušnice s kameny, zlaté a tříbrné náušnice bez kamenů a dětské zlaté a stříbrné náušnice. Všechny náušničky vyrábíme nejenom jako celostříbrné náušnice, ale rovněž i jako zlaté náušnice. Typ zapínání Vám rovněž na objednávku rádi zdarma upravíme. Nabízíme visací náušnice, náušnice kruhy, průvlekové náušnice a pecky do ucha.

V našem e-shopu naleznete jak náušnice se zirkony, tak s jinými kameny. Do stříbrných i zlatých náušnic také můžete vsazovat kameny na přání. Připravíme Vám tak na objednávku náušnice se zirkonem, rubínem, růžovým zirkonem, safírem, spinelem, černým zirkonem, ametystem, swarogreenem, padparačem. Za příplatek poté také s briliantem, opálem, australským opálem, thajským opálem, korálem či pozlacené. Briliantové (diamantové) náušnice s certifikátem pravosti jsou samozřejmostí.

Stříbrné náušnice, jsou z nejkvalitnější slitiny stříbra – tzv. Saginu (Ag 925/000). Jedná se o stříbro s podstatně sníženou náchylnost k povrchové oxidaci.

Dámské zlaté náušnice na zakázku vyrábíme ze 14karátového zlata (Au 585/000), či jako náušnice z bílého zlata (Au 585/000). Cenu zlatých náušnic zjistíte změnou materiálu napravo od fotografie prstenu v detailu šperku (přepínač zlato/bílé zlato), či na dotaz. Oblíbené bílé zlato nabízíme vždy za stejnou cenu. Výpočetní cena zlatých náušnic se řídí vývojem ceny zlata na světových trzích.

Náušnice jako šperk a jejich původ

Náušnice jsou nejstarší známou formou tělesné modifikace s kořeny napříč mnoha kulturami v dávné minulosti. Poprvé se dle zachovaných maleb objevily v perské říši, kdy náušnice nosili vojáci Perské říše. Dnes patří náušničky v nespočetných formách a materiálech mezi ty nejoblíbenější formy šperků. Ty nejcennější však samozřejmě jsou zlaté, stříbrné a s drahými kameny.

Již 30 let děláme zákazníkům radost