Lubomír a Jitka Krčmářovi od r. 1991

Šperky na zakázku

 

Vyrábíme šperky, které vyprávějí příběhy

Šperky, stejně jako lidé, mají svůj život.

 • Tyhle náušnice? Nosím je od narození. Mám je od babičky. Je to jediný pár, který existuje.
 • Kámen na mém snubním prstenu? Je z místa, kde jsem poprvé potkalasvého muže. Nikdo jiný nemá stejný.
 • Moje spona do kravaty? Nedám na ni dopustit, manželka ji nechala osadit kameny, které mi nosí štěstí.

Významná životní událost, zasnoubení, svatba či narození dítěte. Narozeniny, dokončení školy, povýšení v zaměstnání. Ručně vyrobený šperk je určený pro příležitosti, které člověku dávají nezapomenout na příběh vlastní.

Řekněte své přání a my je splníme

Na začátku je přání darovat, na konci šperk. Vyrobíme pro vás téměř cokoli

 • Prsteny snubní i zásnubní, náušnice, přívěsky, náramky, kravatové spony, manžetové knoflíčky.
 • Šperky ze zlata i stříbra, s osazením drahých kamenů i bez, jednoduché i vícedílné.
 • Autorské originály i šperky klasického vzhledu.
 • Těžítka, sošky a další dekorativní předměty.

Zhotovíme luxusní šperk podle vašeho vlastního návrhu (nákres, fotografie, 3D model) nebo upravíme šperk, který si vyberete v našem katalogu šperků – vložíme jiný kámen, vyryjeme jiný motiv (často žádáte u manžetových knoflíčků), použijeme zlato jiné barvy.

 
 

Zlato, stříbro, pravé i syntetické drahokamy

Pro výrobu šperků používáme zlato žluté, bílé i červené, ryzostí 585/000 nebo 750/000, barvy je možné libovolně kombinovat. Šperky vyrábíme i ze stříbra ryzosti 925/000 s výrazně sníženou náchylností k oxidaci (černání).

Šperky osazujeme drahými kameny, na výběr máte oblíbené opály, ametysty, přírodní jantar, rubíny či akvamarín, luxusní šperky si můžete nechat zkrášlit brilianty. Osazujeme také syntetické zirkony v mnoha barevných odstínech. Všechny drahokamy, které používáme při výrobě šperků, si můžete prohlédnout ve fotogalerii.

Ruční výroba šperků na zakázku v 5 krocích:

 1. Vybrali jste si v katalogu šperk, který si přejete upravit nebo máte připravený vlastní návrh? Výborně, kontaktujte nás.
 2. Řekněte nám, pro koho šperk je (muž, žena, dítě?), k jaké příležitosti (snubní prsten, náušnice pro narozenou vnučku?), jak často bude nošen a v jakém prostředí. Čím více informací uvedete, tím lepší bude i výsledek. Vše může probíhat písemně e-mailem i po telefonu.
 3. Poté, co společně doladíme návrh šperku (ne vše je bohužel technicky možné realizovat) a cenu, požádáme vás o zálohu. Její výše? Maximálně 50 % z celkové ceny zakázky. Podrobné informace o platebních a smluvních podmínkách zakázkové výroby šperků Veneo naleznete v obchodních podmínkách.
 4. Po uhrazení zálohy se dáme do práce. Šperk vyrobíme co nejrychleji, některé věci ale neovlivníme, především dodání atypických přírodních drahokamů, pracnost samotné realizace či rychlost práce kontrolního úřadu – každý vyrobený kus je odesílán ke kontrole ryzosti na Puncovní úřad. Předpokládaný termín dodání se dozvíte vždy ještě před započetím výroby.
 5. Hotový šperk dodáme dle předem dohodnutých podmínek v dárkové krabičce. Poštovné je vždy zdarma. Záruční a pozáruční servis samozřejmostí.
 

Za kvalitu výroby šperků ručí zlatnický mistr Lubomír Krčmář. Výrobě šperků se věnují Lubomír a Jitka Krčmářovi od roku 1990. Patří mezi certifikované internetové obchodníky, kteří spolupracují s Puncovním úřadem při kontrole ryzosti šperků. Všechny šperky Veneo jsou opatřeny vlastní puncovní značkou, prohlédněte si ji na stránkách Puncovního úřadu.

Mohlo by Vás zajímat

Již 30 let děláme zákazníkům radost