Lubomír a Jitka Krčmářovi od r. 1991

Reference

Rozhodujete se? Inspirujte se příběhy našich zákazníků.

Amazonka – kolekce šperků

Příběh první: Dárek na poslední chvíli

Zákazník nás telefonicky kontaktoval v pátek odpoledne. Potřeboval dárek pro manželku - nejpozději v úterý ale musí mít balíček na poště. Vybral stříbrný šperk (máme je vždy skladem), ještě v pátek jsme objednávku vyřídili a vyexpedovali. V pondělí měl zákazník objednávku doma.

Při výročí stříbrné svatby jsem chtěl obdarovat manželku stříbrným šperkem. Nejvíce mne zaujala široká nabídka na vašich stránkách. Líbilo se mi provedení, ale proč to nepřiznat, i příznivá cena. Po dlouhém rozmýšlení jsem si vybral náušnice a přívěsek (Amazonka). Byl jsem velice mile překvapen přístupem při uzavírání objednávky (telefonicky), protože mi byl ještě pro úplnost sady nabídnut prsten a náramek. Také jsem dokoupil řetízek a měl jsem vše pěkně pohromadě. Největší překvapení na mne teprve čekalo - celá sada mi byla doručena v pěkné kazetě, kterou jsem obdržel zdarma. Zboží bylo doručeno v termínu podle dohody. Petr Karvánek, Litvínov

Příběh druhý: Když vás jinde odmítnou

Soška LEGO rytíře na zakázku jako cena pro vítěze na dětském golfovém turnajiZákazník poptával výrobu ceny pro vítěze dětského golfového turnaje na pražské Zbraslavi – figurky rytíře. Jednalo se o poměrně náročný úkol – rytíř z rhodiovaného stříbra je sestavený ze třinácti dílů,které se odlévaly samostatně a kompletovaly až po ručním opracování a leštění.

Pro vítěze dětského golfového turnaje jsem poptával výrobu figurky rytíře. Věděl jsem, že se jedná o na výrobu velmi náročný kus a hledal jsem firmu, která bude garantovat jednak dodání v termínu, jednak špičkovou kvalitu. Byl jsem překvapen tím, že mnoho zlatnických firem, i těch poměrně známých, zakázku odmítlo. Jestli chyběla chuť nebo odvaha, nevím. Až Lubomír Krčmář a Veneo mi vyšli vstříc. S jejich prací a přístupem jsem byl naprosto spokojen.David Tichý, Dačice

Příběh třetí: Luxus a originalita

Luxusní prsten s brilianty a velkým diamantemZákaznice poptávala originální a luxusní šperk, cena byla na druhém místě. Na prvním byla kvalita opracování. Vybrali jsme masivní prsten z bílého zlata a osadili jsme jej dominantním zeleným diamantem o průměru téměř 6 mm, lemovaný devíti brilianty. Prsten váží 24 gramů, šíře obroučky je 1,2 cm. Jedná se o nepřehlédnutelný a luxusní klenot na zakázku.

Chtěla jsem originál. Velký prsten s výrazným kamenem. Na ceně mi až tak nezáleželo, hledala jsem kvalitu, prsten, ze kterého mi po měsíci nevypadne kámen nebo se nevylomí lůžko, ve kterém je upevněn. Jezdím často na dlouhé cesty do zahraničí a nemám možnost vyřizovat doma reklamace. Pan Krčmář a jeho kolegové odvedli výbornou práci, šperk je nádherný a ráda jej nosím. zákazník si nepřál uveřejnit jméno

Příběh čtvrtý: Více kusů a doobjednávka

Klubový znak motorkářů – přívěsek dle vlastního návrhu

Zákazník poptával výrobu znaků pro motorkářský klub. Přinesl vlastní návrh a měl jedinou podmínku – bude možné doobjednávat postupně další kusy za stejnou cenu? Po ujištění, že ano, jsme se pustili do výroby. Znak je patinován, vystupující plochy jsou vyleštěny.

Hledal jsem zlatnictví, kde si budu moci být jistý, že v případě potřeby mi dovyrobí další kusy a nebudou chtít vyšší cenu než původně. Máme motorkářský klub, který přijímá nové členy. Ve Veneo vyšli vstříc, každý kus navíc vyrobí bez toho, že bych musel platit něco navíc. Byl jsem spokojen a když jsem potřeboval vyrobit masivní prsteny se stejným znakem, šel jsem rovnou za panem Krčmářem. Petr Blaho, Chropyně

Příběh pátý: Originální šperk nemusí být drahý

Snubní prstýnky – jednoduché a krásné

Mladí snoubenci hledali jednoduché, ale přesto výrazné, snubní prsteny. Za přijatelnou cenu. V našem katalogu našli, ale – prsteny byly dražší, než si budoucí novomanželé mohli dovolit utratit. Vyšli jsme vstříc a upravili je – použili jsme slabší obroučky (opticky nebylo nic poznat), menší drahokam. Prsteny vyšly levněji. Na čem jsme nešetřili? Na samotné výrobě – i tady byla kvalita opracování na prvním místě.

Začínáme společně bydlet, platíme hypotéku a snubní prsteny, které se nám líbily, byly nad rámec toho, co jsme si mohli dovolit utratit. Ve Veneo nám ale vyšli vstříc, nabídli úpravu šperku tak, aby byl opticky stejný, ale levnější. Všechny úpravy s námi prodiskutovali, bylo příjemné zjistit, že se věnují všem zákazníkům stejně. I těm, kteří chtějí nebo potřebují momentálně ušetřit. Určitě budeme pana Krčmáře doporučovat svým známým. zákazník si nepřál uveřejnit jméno

Také nám píšete

Kolekce šperků s thajskými opály – ilustrační fotografie

Pravý opál

Dobrý večer, dnes mi od vás přišel objednaný prstýnek s pravým australským opálem. Měla jsem trošku strach, protože na svých stránkách píšete, že pravý kámen oproti syntetickým nemá tak hezkou barvu a sytost, ale obavy padly ve chvíli, kdy jsem otevřela krabičku. Udělali jste mi velkou radost, kámen je skutečně krásný. Díky moc, ať se vám daří a mějte se fajn.

S pozdravem
Matina L.

Prsten Večernice

Dobrý večer, dnes jsem si vyzvedla na poště Vámi zaslaný prsten - VEČERNICE, a musím Vám opětovně napsat, že jsem opravdu nadšena. Prsten je skutečně nádherně provedený, opravdu moc krásný. Je mi sice trošku volnější, ale to vůbec nevadí. Jste opravdu profesionál znalý svého řemesla. Děkuji za profesionální přístup, jsem opravdu nadšená, děkuji.

Přeji hezký večer.
Jiřina S.

Náušnice

Dobrý den, mockrát Vám děkuji za vstřícnost a rychlé vyřízení, náušnice dorazily už dnes, jsou moc hezké, ostatně jako většina věcí ve Vašem obchodě, moc obdivuji styl a vkus, se kterým šperky vyrábíte, určitě u Vás nenakupuji naposledy.

S pozdravem a přáním krásného dne
Barbora Č.

Zlatý prsten

Dobrý den, prstýnek máme doma, je moc krásný, udělal jste pro nás víc, než jen zakázku. Kéž Bůh žehná vaší práci.
Krásné velikonoce!

S pozdravem
Volfová


Šperky na Slovensko

Chcem sa Vám poďakovať za urýchlené vybavenie mojej objednávky,s takým prístupom som nerátal,milo ma to prekvapilo.Keďže bankový prevod zo Slovenska trvá pár dní, už som si myslel ,že balík nepríde kým odídeme na dovolenku.Sám ste sa mi ozvali,že Vám stačí poslať mailom potvrdenie o prevode z banky o odišlej platbe.Ešte raz pekne ďakujem pán Krčmář,urobili ste veľkú radosť dvom ľuďom. Kludne toto poďakovanie uverejnite na svojej stránke,budem rád.Ďakujem.
R. Čelka

Řekli o nás

  • 52 100% hodnocení od zákazníků na serveru Flér.cz,
  • reportáž v televizi TV Nova,
  • rozhovor v rádiu Český Rozhlas Olomouc,
  • články o špercích v Olomouckém Deníku.

Bude vás zajímat:

Již 30 let děláme zákazníkům radost