Lubomír a Jitka Krčmářovi od r. 1991

Filozofie Veneo

 

Veneo – finalistky Miss Academia 2012

Naše filozofie? Krásné šperky a zákazník na prvním místě

Náušnice, přívěsky, prsteny, zásnubní a snubní prsteny z bílého, žlutého a růžového zlata, diamantové šperky, šperky ze stříbra - vše, co prodáváme, vzniká v naší zlatnické dílně. Každý šperk je jedinečný, nadčasový a moderní v každé době. Přečtěte si příběhy našich zákazníků nebo se podívejte, co můžeme udělat pro vás.

Hodnoty, které vyznáváme:

  • Vyrábíme originální šperky, které sluší.
  • Neděláme obchod pro obchod. Jsme tu pro zákazníka, nikoli zákazník pro nás.
  • Příběhy lidí proměňujeme do příběhů šperků.

Značka Veneo je spjata s Lubomírem Krčmářem a Jitkou Krčmářovou. Lubomír Krčmář vystudoval zlatnictví na uměleckoprůmyslové škole, od roku 1983 pracoval ve výrobním družstvu Karat. Představme si jej krátkým rozhovorem.

Lubomír Krčmář – šperkař

Lubomíre, jak dlouho se zlatnickému řemeslu věnujete?

Naši rodinnou firmu jsme založili v roce 1990, kdy jsme v Prostějově otevřeli hodinářství a zlatnictví. V naší zlatnické dílně vyrábíme malosérie šperků v artdesignu Jitky Krčmářové, podle návrhů mých a dle přání a představ zákazníků. Vše tradičními zlatnickými postupy.

Šperky také opravujeme a restaurujeme, mezi naše zákazníky patří také muzea, hrady či zámky. Mnoho zákazníků přichází ze zahraničí.

Jak byste představil šperky, které vznikají ve vaší dílně?

Originální, z kvalitních materiálů a kamenů, precizně opracované. Rozvedu to. Každý šperk, který vyjde z naší dílny, po odlití ručně opracujeme, po každém kroku (rytí, osazení kamenem, leštění) pak následuje vizuální kontrola, neexistuje, že by dílnu opustil byť jediný kus se škrábancem, uvolněným kamenem, nefungujícím zapínáním nebo jiným problémem. Šperk zákazník kupuje na desítky let, stává se rodinným dědictvím, pokud se po roce rozpadne, je to problém.

Otázka poslední. Nákup šperků na Internetu, proč zvolit Veneo?

Třicet let na trhu nás naučilo, že na prvním místě je vždy zákazník. Pro Veneo to platí beze zbytku. Od samotné výroby šperků, přes komunikaci se zákazníky až po expedici objednávky. Na přání individuálně upravíme každý šperk, popoženeme poštu, pokud zákazník na objednávku spěchá.

A znovu zopakuji: ručíme za kvalitu, všechno, co prodáváme, sami navrhujeme a vyrábíme.

Zaujala vás filozofie Veneo?

Objednejte si z našeho katalogu nebo nám pošlete návrh šperku, kterým chcete udělat radost někomu blízkému. Vyrobíme jej pro vás.

 

Bude vás zajímat:

Již 30 let děláme zákazníkům radost