Lubomír a Jitka Krčmářovi od r. 1991

Zlaté a stříbrné přívěsky

všechny druhy Line + Rectangle 30 CopyGroup
Line + Rectangle 30 Copy
Line + Rectangle 30 Copy

Zlaté a stříbrné přívěsky

Zlaté a stříbrné přívěsky tvoří značnou část naší výroby. Z našeho sortimentu zlatých a stříbrných přívěsků přímo vyrábíme veškeré stříbrné přívěsky s kameny, stříbrné přívěsky bez kamenů, stříbrné přívěsky – křížky, stříbrné přívěsky – srdce, stříbrné přívěsky – písmena a písmenka a stříbrné přívěsky – znamení zvěrokruhu. Všechny přívěsky vyrábíme nejenom jako celostříbrné přívěsky, ale rovněž i jako zlaté.

V našem katalogu jsou k nalezení jak přívěsky se zirkony, tak s jinými kameny. Do stříbrných i zlatých přívěsků také můžete vsazovat kameny na přání. Je tak možné objednat přívěsek se zirkonem, rubínem, růžovým zirkonem, safírem, spinelem, černým zirkonem, ametystem, swarogreenem, padparačem. Za příplatek poté také s briliantem, opálem, australským opálem, thajským opálem či s korálem.

Stříbrné přívěsky jsou z nejkvalitnější slitiny stříbra – tzv. Saginu (Ag 925/000). Jedná se o stříbro, které má podstatně sníženou náchylnost k povrchové oxidaci.

Zlaté přívěsky na zakázku vyrábíme ze 14karátového zlata (Au 585/000). Cenu zlatých přívěsků zjistíte přepnutím materiálu napravo od fotografie prstenu v detailu šperku, či na dotaz. Výpočetní cena zlatých přívěsků se řídí vývojem ceny zlata na světových trzích.

Přívěsky (tzv. závěsy) mají svou historii v dávných dobách, kdy sloužily např. jako prostředky náboženské, ochranářské, identifikační, či oceňovací.

Již 30 let děláme zákazníkům radost